Kárszakértői álláslehetőség

Kárszakértői állás

Bodrogközi Nonprofit Kölcsönös Növénybiztosító Egyesület

Biztosító egyesületünk kizárólag szántóföldi és kertészeti növénykultúrák biztosításával foglalkozik. 1997-ben 13 magyar mezőgazdasági vállalkozás alapította, és jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosító társasága.

Lendületes, fiatalos csapatunkba keresünk új kárszakértő kollégákat.

Főbb feladatok és munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Munkavégzés helye:

Jelentkezési határidő: 2021.04.01
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes szakmai önéletrajzzal:
info kukac nonprofitbiztosito pont hu
Amennyiben kérdése van az állással kapcsolatosan kérjük, hívja az alábbi telefonszámot:
+36 30 591 3543

nonprofitbiztosito.hu

2021.01.28. 12:38

Együttműködő partnereink

Agrofórum Online

Mezőgazdaság percről percre

Gabonatermesztők Országos Szövetsége

Gondolkodva gazdálkodni

Óvári Gazdászok Szövetsége

Növénybiztosítás